Bine ai venit!!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest site este destinat jucatorilor de cs 1.6 Adresa serverului nostru este 94.176.163.21:27015
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Despre server
RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Lun Aug 16, 2010 6:42 am Scris de Lethal Gang

» Cerere admin h1T
RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Vin Iul 30, 2010 2:55 pm Scris de HiT-MaN

» Reclamatie
RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Dum Iul 25, 2010 7:48 am Scris de *KoS*Drooz

» SpiDer
RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Sam Iul 24, 2010 9:03 am Scris de HiT-MaN

» unban RONALDOOO
RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Sam Iul 24, 2010 1:24 am Scris de Bomboana

» RUSSIAN cere admin! :D
RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Vin Iul 23, 2010 6:30 am Scris de Lethal Gang

» unban ronaldo
RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Joi Iul 22, 2010 4:09 am Scris de *aRZ*|C.Ronaldo9|

» Cerere admin AK47
RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Mier Iul 21, 2010 11:37 am Scris de *KoS*Drooz

» Important!!!
RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Mier Iul 21, 2010 11:35 am Scris de *KoS*Drooz

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Top postatori
*KoS*Drooz
RUSSIAN cere admin! :D I_vote_lcapRUSSIAN cere admin! :D I_voting_barRUSSIAN cere admin! :D I_vote_rcap 
w0w*SczScz
RUSSIAN cere admin! :D I_vote_lcapRUSSIAN cere admin! :D I_voting_barRUSSIAN cere admin! :D I_vote_rcap 
Lethal Gang
RUSSIAN cere admin! :D I_vote_lcapRUSSIAN cere admin! :D I_voting_barRUSSIAN cere admin! :D I_vote_rcap 
ZeuSK
RUSSIAN cere admin! :D I_vote_lcapRUSSIAN cere admin! :D I_voting_barRUSSIAN cere admin! :D I_vote_rcap 
MaNu
RUSSIAN cere admin! :D I_vote_lcapRUSSIAN cere admin! :D I_voting_barRUSSIAN cere admin! :D I_vote_rcap 
*aRZ*|C.Ronaldo9|
RUSSIAN cere admin! :D I_vote_lcapRUSSIAN cere admin! :D I_voting_barRUSSIAN cere admin! :D I_vote_rcap 
Bomboana
RUSSIAN cere admin! :D I_vote_lcapRUSSIAN cere admin! :D I_voting_barRUSSIAN cere admin! :D I_vote_rcap 
Urgiee
RUSSIAN cere admin! :D I_vote_lcapRUSSIAN cere admin! :D I_voting_barRUSSIAN cere admin! :D I_vote_rcap 
HiT-MaN
RUSSIAN cere admin! :D I_vote_lcapRUSSIAN cere admin! :D I_voting_barRUSSIAN cere admin! :D I_vote_rcap 
StArT
RUSSIAN cere admin! :D I_vote_lcapRUSSIAN cere admin! :D I_voting_barRUSSIAN cere admin! :D I_vote_rcap 
Forum
Sondaj
Statistici
Avem 26 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: lupixz

Membrii nostri au postat un numar de 202 mesaje în 38 subiecte
Blogul lui jony
http://codrosu.wordpress.com/

 

 RUSSIAN cere admin! :D

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
RUSSIAN




Mesaje : 2
Data de inscriere : 21/07/2010

RUSSIAN cere admin! :D Empty
MesajSubiect: RUSSIAN cere admin! :D   RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Mier Iul 21, 2010 12:13 pm

Nume : Dorian
Nick : RUSSIAN
Steam : nu
Ani : 16
Ore jucate pe server : 20 h
Cate redirecte poti tine : max 40 dar daca e nevoie fac tot ce pot
Motiv pt care vrei admin : Vreau admin pt a pastra serverul intr-o buna stare si pt a avea grija de admini codati cu silent aim....ei cred ca nu am auzit de asa cva dar de fapt am avut admin pe PGL Very Happy. Eu vreau admin pt a juca fara cod, nu ca ceilalti admini cu silent.

Multiumesc !
Sus In jos
*KoS*Drooz
Admin
*KoS*Drooz


Mesaje : 63
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : iasi

RUSSIAN cere admin! :D Empty
MesajSubiect: Re: RUSSIAN cere admin! :D   RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Mier Iul 21, 2010 2:18 pm

sa inteleg k daca nu iti dam admin joci cu cod ???Smile) sau qm ... si unde ai fost tu in pgl admin ma rog:)) pe un server din asta cu adresa gen coral...pgl..ro (e exp nu merge:)) ) mai vedem
Sus In jos
http://romania-jucausii.forumpro.org
RUSSIAN




Mesaje : 2
Data de inscriere : 21/07/2010

RUSSIAN cere admin! :D Empty
MesajSubiect: RUSSIAN   RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Vin Iul 23, 2010 1:54 am

lol...daca nu primesc admin gata joc cu cod? majoritatea joaca pe server cu cod...pt ca tu ai prea multi admini si stau degeaba;) . lethal de exemplu asteapta la alt player sa-i dea ban sau alea alea:-h . Da am avut admin pe war si stiu sa pastrez un server curat......pe server sunt numai admini care joaca:))))))...:-h

APP care aveti clanuri provocati-ne pe forumul : http://let-us.vampire-legend.net/forum.htm :-j. pa :*

va pupa jean:-h
Sus In jos
Lethal Gang

Lethal Gang


Mesaje : 14
Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 42
Localizare : Ploiesti

RUSSIAN cere admin! :D Empty
MesajSubiect: Re: RUSSIAN cere admin! :D   RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1Vin Iul 23, 2010 6:30 am

Ce faceam mah eu???fi mai explicit.
si poate pui o copie dupa buletin ca nu cred ca ai mai mult de 12 ani.


CONTRA
Sus In jos
Continut sponsorizat





RUSSIAN cere admin! :D Empty
MesajSubiect: Re: RUSSIAN cere admin! :D   RUSSIAN cere admin! :D Icon_minitime1

Sus In jos
 
RUSSIAN cere admin! :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cere admin
» Cerere admin
» Cerere admin h1T
» cerere admin
» Admin Ronaldo

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ai venit!!! :: Server romania.jucausii.net :: Cerere admin-
Mergi direct la: